Pokud máte děti ještě malé na to, aby jeli sami na tábor, nebo prostě rádi trávíte aktivní čas s rodinou a dalšími, co mají podobně staré děti, pak náš tábor pro rodiny s dětmi by mohl být to pravé pro vás. Společně strávíme několik dní na tábořišti v krásné přírodě severně od vojenského prostoru Libavá. Hry a táborový program je přizpůsoben malým dětem. Stejně tak se najde čas pro maminky na posezení u kávy a pro tatínky třeba nějaký ten ten rekreační sport. A když děti usnou, budeme zaslouženě odpočívat do noci u táborového ohně.

Kdy: 14.-18.7.2020

Kde: Podlesí u Budišova nad budišovkou

Cena: Dospělý 600,- / Dítě 300,- /  Dítě do 2.99 let zdarma

Přihlašovat se můžete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde stačí napsat, kolik vás jede. Přihláška je nezávazná.

Příjezd na tábořiště:

Tábořiště budeme přebírat v úterý odpoledne (předběžně plánujeme možný dojezd v 17:00). Autem se dá dojet až přímo na tábořiště.

Další informace:

Spí se na postelích s tenčí molitanovou matrací ve stanech s dřevěnou podsadou. Karimatku tedy není třeba brát. Potřeba je vlastní spacák. Stejně tak není třeba brát vlastní nádobí, ale kdo chce nostalgicky objedvat z ešusu, může si jej přibalit. Podrobnější informace a časech příjezdu a odjezdu a podobně se zde budou průběžně doplňovat. V případě nějakých dotazů nás neváhejte kontaktovat třeba právě přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fotky z předešlého roku (2019)

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit