SportCamp 2015 - Odjezd

Týdenní sportovní pobyt o putovní pohár s partou mladých lidí v krásném prostředí Hostýnsko - vsetínké hornatině, tak by se dal stručně charakterizovat blížící se SportCamp 2015. 

 

Už to máme takzvaně za pár a tak přihodím posledních pár informací. Co vás asi nejvíc zajímá, jak a kdy se na místo dostavit. Nástup na chatu je možný v pátek 7.8. od 18:00. Dřív nejezděte. Dopravit na místo se můžete každý jak chcete.

Určitě pojede nějaká skupina na kolech a k té budou informace později. Nicméně cesta na kole trvá ze suchdolu asi 2 hodiny a tak se dá předpokládat výjezd někdy kolem 16:00.

Dále určitě pojedou někteří lidi autem a asi budou mít i nějaká volná místa. Věřím, že po domluvě je vámi rádi doplní.

Vlakem je možno dojet do Jablůnky a od tam buď pěšky, nebo si počkat na nějaký autobus do kateřinic.

 

Co si nabalit? Oblečení na sport i do lesa. To tak nějak podle aktuální předpovědi. K tomu něco do chaty a případně i k ohni. Extrémisti to mají vše v jednom, druhý extrém je podobný stěhování. Kolik ponožek a pasty nemusím psát a tak zas jen to co nebývá všude stejné. Přibalte si spacák a pokud chcete spát v některém z připravených stanů, tak i karimatku. K tomu nezapoměňte přezůvky do chaty. Nádobí a futrovací potřeby neberte, to tam všechno je. 

K tomu už jen to co nepotřebujete, ale klidně přiberte a to jsou všelijaké deskovky, nebo i sportovní náčinní. O tom, že jedem sportovat a blbnout do přírody a ne na nějakou LANpárty taky nemusím psát a i kdybych to rozepsal, tak asi zbytečně. Kdo se teda od svých virtuálních svět nedokážete na týden odpoutat, tak si klidně ty notebuky a smarty a jiné krabičky vemte, ale nedoporučuju a nepodporuju.

 

V případě dotazů je tu diskuze pod článkem.

 

film2

Své podstatné místo zde bude mít opět fotbal a volejbal, ale i jiné tradiční i měně časté týmové sporty. K tomu bude možné se zapojit i do individuálních turnajů a turnajů dvojic ve stolním fotbálku, stolním tenise, speedmintonu apod. Když k tomu všemu přidáme další pohybové aktivity, tak by se toho už mohlo zdát až až. Ale to zdaleka nemusí být vše. Výlety do okolí můžou být tou pravou regenerací pro další zápasy, nebo dlouhé večery u táboráku, deskových her, nebo u nějakého pěkného filmu. To vše může být SportCamp.

 

Pokud máš o prázdninách týden čas a nedělá ti problém ho strávit s větší partou mladých lidí, tak toto je možná ta pravá volba.

Kdy: 7.-16.8.2015

Kde: Chata Březiny v Kateřinicích

Cena: 1700,-

 

<<< Online přihláška >>>

 

Bližší informace:

Spí se v chatě ve větších místnostech na postelích, nebo na zemi. Kdo má rád táborovější atmosféru, může využít spaní ve stanu, které jsou v areálu k dispozici. Spacák je nutností v obou případech a do stanu se hodí i nějaká ta karimatka.

Ešusy a podobné jídelní náčiní není potřeba, chata je v tomto ohledu vybavena. Pokud někdo chce zavzpomínat na svá táborová léta, klidně si ten ešus může přibalit a jídlo dostane do něj :).

Cena je stanovena na 1700,- s tím, že kdo zaplatí do 13.7. automaticky získává slevu 100,- . Další 100,- slevu dostane účastník z minulého roku, který zaplatí do stejného termínu. 

 

Číslo účtu pro zaplacení:

670100-2203494708/6210

 

Díky některým sponzorským darům můžeme i letos rozjet akci 1+1 zdarma. Podmínka této akce je taková, že pokud sebou přiberete nějakého kamaráda či kamarádku, který ještě s námi na žádném SportCampu nebyl, může jet tento kamarád zdarma. Akce je však pro omezený počet lidí a tak platí, kdo se dřív přihlásí  (i včetně kamaráda) a zaplatí, těm bude tato akce přiznána. 

Aktuálně volných pozic v akci 1+1: ještě 1 člověk zdarma (5 obsazeno).

 

film1 

 

Přihlašování bude spuštěno v následujících několika dnech na těchto stránkách. 

 

Další informace jako odjezd, apod. budou zde postupně přibývat. Diskuze pod pozvánkou pak může sloužit k vaším dotazům, námětům a odpovědím.

 

Těšíme se na všechny, kdo se zúčastní a věřím, že si užijeme tento týden minimálně tak, jako předešlé roky.

 

 

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 # Petr 2015-08-05 09:12
nsportovec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # DandyS 2015-07-20 10:34
Tak jeden programátorský trapas. Ztratily se mi všechny poznámky k přuhláškám, prosím napište mi tu do diskuze, nebo dejte nějak vědět, kdo jste koho hlásili na akci 1+1 a případně i jiné poznámky, díky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # DandyS 2015-07-14 04:45
Jelikož jsem teprve onehdá přidal číslo účtu a až dnes jsem přidal některé přihlášené a k nim variabilní symboly, tak prodlužuju možnost zaplatit se slevou na 17.7.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Verča Kladonicsová 2015-06-28 07:09
:lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # DandyS 2015-06-16 05:53
Zapoměl jsem do přihlášky přidqat pole pro případné využití akce 1+1, tak to piště případně do poznámky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat