SportCamp 2018 - Přihláška

Týdenní sportovní pobyt o putovní pohár s partou mladých lidí v krásném prostředí Hostýnsko - vsetínké hornatině, tak by se dal stručně charakterizovat blížící se SportCamp 2018.

2018scSvé podstatné místo zde bude mít opět fotbal a volejbal, ale i jiné tradiční i měně časté týmové sporty. K tomu bude možné se zapojit i do individuálních turnajů a turnajů dvojic ve stolním fotbálku, stolním tenise, speedmintonu apod. Když k tomu všemu přidáme další pohybové aktivity, tak by se toho už mohlo zdát až až. Ale to zdaleka nemusí být vše. Výlety do okolí můžou být tou pravou regenerací pro další zápasy, nebo dlouhé večery u táboráku, deskových her, nebo u nějakého pěkného filmu. To vše může být SportCamp.

Pokud máš o prázdninách týden čas a nedělá ti problém ho strávit s větší partou mladých lidí, tak toto je možná ta pravá volba.

Kdy: 30.6.-8.7.2018

Kde: Chata Březiny v Kateřinicích

Cena: 1800,-

<<< Online přihláška >>>

Bližší informace:

Spí se v chatě ve větších místnostech na postelích, nebo na zemi. Kdo má rád táborovější atmosféru, může využít spaní ve stanu, které jsou v areálu k dispozici. Spacák je nutností v obou případech a do stanu se hodí i nějaká ta karimatka.

Ešusy a podobné jídelní náčiní není potřeba, chata je v tomto ohledu vybavena. Pokud někdo chce zavzpomínat na svá táborová léta, klidně si ten ešus může přibalit a jídlo dostane do něj :).

Cena je stanovena na 1800,- s tím, že kdo zaplatí do 19.6. automaticky získává slevu 100,- . Další 100,- slevu dostane účastník z minulého roku, který zaplatí do stejného termínu. 

Číslo účtu pro zaplacení:

670100-2203494708/6210

film1 

alší informace jako odjezd, apod. budou zde postupně přibývat. Diskuze pod pozvánkou pak může sloužit k vaším dotazům, námětům a odpovědím.

Těšíme se na všechny, kdo se zúčastní a věřím, že si užijeme tento týden minimálně tak, jako předešlé roky.

 

 Seznam přihlášených účastníků

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit