Tábor pro rodiny s dětmi 2024

Tábor pro menší děti a jejich rodiče, kteří ještě nejezdí na tábory bez nich. V tomto smyslu to tedy není úplně tábor, kde dáte děti a bude o ně komplet postaráno. Jde o způsob společné rodinné dovolené, kde se společně podílíme na nákladech, stravovaní a společné zábavě. Spousta péče a starostí a zodpovědnosti za vlastní děti zde stále zůstává na rodičích. Věkově však není akce omezena, ale program je přeci jen volnější a je přizpůsoben i těm nejmenším. Tento rok se společně vydáme za tajemstvím kontinentů. Pokud tě toto zaujalo a myslíš, že by to mohlo být to pravé na prázdninový týden s rodinou a dalšími rodinami podobného věku a to všechno v přírodě pod stanem, čti dál...


Kdy: 13.-17.8.2024

Kde: Táborová základna Javorový vrch

Cena: Podle počtu dní a věku (základní cena pro pobyt 13.-17.8.)

Dospělý   1300,-

Dítě 3+   1100,-

méně než 3 roky   350,-

Spí se ve stanech s podsadami, v kterých jsou postele s molitanovými matracemi. Je potřeba si vzít vlastní spacák a celkově se vybavit podle aktuálního počasí. (v srpnu umí být noci i docela chladné) Na jídlo bude vše připraveno(talíře, příbory apod.), ale pokud si někdo chce z nostalgie, nebo jiných důvodů vzít svůj ešus, nebo velký hrnek, jistě můžete. 

Další informace budou postupně přibývat. Případně se můžete podívat na fotky z minulých let a tím získáte možná lepší představu, než když tu vypíšu spoustu informací. 

Přihlásit