Tábor pro rodiny s dětmi 2022

Tábor pro menší děti a jejich rodiče, kteří ještě nejezdí na tábory bez nich. V tomto smyslu to tedy není úplně tábor, kde dáte děti a bude o ně komplet postaráno. Jde o způsob společné rodinné dovolené, kde se společně podílíme na nákladech, stravovaní a společné zábavě. Spousta péče a starostí a zodpovědnosti za vlastní děti zde stále zůstává na rodičích. Věkově však není akce omezena, ale program je přeci jen volnější a je přizpůsoben i těm nejmenším. Tento rok budeme hledat bájný zlatokopecký ráj. Pokud tě toto zaujalo a myslíš, že by to mohlo být to pravé na prázdninový týden s rodinou a dalšími rodinami podobného věku a to všechno v přírodě pod stanem, čti dál...


Kdy: 16.-20.8.2022 (14.-20.8.)

Kde: Táborová louka u Podlesí (u Budišova nad Budišovkou) [49.7590842N, 17.5714756E]

Cena: Podle počtu dní a věku (základní cena pro pobyt 16.-20.8. (v závorkách pro pobyt od 14.8.) )

Dospělý   850,- (1150,-)

Dítě 3+   850,- (1000,-)

méně než 3 roky   300,- (350,-)

Spí se ve stanech s podsadami, v kterých jsou postele s molitanovými matracemi. Je potřeba si vzít vlastní spacák a celkově se vybavit podle aktuálního počasí. (v srpnu umí být noci i docela chladné) Na jídlo bude vše připraveno(talíře, příbory apod.), ale pokud si někdo chce z nostalgie, nebo jiných důvodů vzít svůj ešus, nebo velký hrnek, jistě můžete. 

Jelikož jsou na akci opravdu malé děti a není to vždy jednoduché jak pro děti, tak pro rodiče, tak je akce od úterý odpoledne do soboty dopoledne. V tento den začíná i celotáborová hra. Těm co přijedou tento den, tak by nemělo z této hry nic podstatného utéct. Pokud vám to přijde krátké a zvládnete více dní, tak je možno se akce účastnit už od 14.8.  I od tohoto dne bude pro děti připraven program a věřím že i tuto možnost využije více rodin. 

Další informace budou postupně přibývat. Případně se můžete podívat na fotky z minulých let a tím získáte možná lepší představu, než když tu vypíšu spoustu informací. 

Přihlásit